Karbantartó munkatárs

Magyarország harmadik legnagyobb családi és felnőtt szabadidős szolgáltatója keresi azt a karbantartó munkatársat (f), aki munkájával támogatja cégünk zökkenőmentes működését.

Főbb feladatai:

  • elromlott játékelemek szerelése
  • kisebb javítások elvégzése
  • játékok karbantartása
  • karbantartási-szerelési dokumentáció vezetése

Elvárásaink:

  • 5-10 év karbantartói munkatapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • saját kis műhely, mely közel van a Parkunkhoz (11. kerület)

·         vezetői engedély és saját autó

·         megbízhatóság, szorgalom

·         jó kézügyesség, gyorsaság

·         önállóság (képes egyedül dolgozni, beosztja a saját idejét úgy, hogy a szerelési listán lévő feladatokat elvégzi)

·         fegyelmezett munkamorál

Amit kínálunk:

·         versenyképes fizetés

·         bejelentett munkaviszony

·         hosszú távú munkalehetőség

·         barátságos munkahely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezési anyagát várjuk „karbantartó” megjegyzéssel az alábbi e-mail címre: kovacs.reka(at)elevenpark.hu 0620-223-3317

Játékkezelő/animátor kollégákat

Magyarország harmadik legnagyobb családi és felnőtt szabadidős szolgáltatója keresi azokat a kedves, megbízható játékkezelő/animátor kollégákat (n/f), akik a napi üzem biztonságos és zökkenőmentes működésében való közreműködésükkel segíti cégünket

·         a beosztás szerinti munkanapon időben, munkára készen megjelenni

·         a betanítás alatt megtanult szabályok szerint biztonságosan kezelni az adott játékelemet

·         kedvesen, udvariasan kiszolgálni a vendégeket

·         a műszakvezetőt támogatni a napi üzem folyamán

·         min. 1-3 éves, idegenforgalom területén vagy üzleti kereskedelem területén szerzett eladói vagy animátori tapasztalat,

   min.25 életév betöltése

·         határozottság, megbízhatóság

·         proaktív hozzáállás

·         dolgozni akarás

·         megnyerő, udvarias modor, esztétikus megjelenés

·         német és/vagy angol aktív nyelvtudás (külföldi vendégekkel képes legyen kommunikálni)

·         havi ca.15 napos munkaidő, hétvégén és hétközben elosztva

·         bejelentett munkaviszony (diákszövetkezeten keresztül vagy alkalmi munkavállalóként)

·         fiatal dinamikus, kreatív, fejlődő csapat

·         barátságos budapesti munkahelyek (11. és 13. kerület)

 Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezési anyagodat „játékkezelő” megjegyzéssel várjuk az alábbi e-mail címre:

 kovacs.reka(at)elevenpark.hu 0620-223-3317

Újonnan nyílt Laserparkunkba játékmesterek jelentkezését várjuk!

Ha szereted a számítógépes játékokat,

értesz is a számítógépekhez,

elmúltál már 18 éves,

szívesen foglalkozol emberekkel,

jelentkezz a következő email címen fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel:

munka(at)laserpark.hu

Képek a helyszínről: https://www.facebook.com/LaserparkUjBudaCenter

Keresünk szakácsot

Minimum 2 éves tapasztalattal rendelkező, megbízható SZAKÁCSOT

XIII.kerületi Játszóházi éttermünkbe az alábbi feltételekkel:

-nem dohányzik és alkoholt nem fogyaszt

-érvényes egészségügyi kiskönyvvel rendelkezik

-23-40 év között -szeret és tud önállóan dolgozni

- alkalmanként 5-8 fős csapatot is tud irányítani

-tud dolgozni hétvégén és ünnepnapokon is

-hosszú távon szeretne dolgozni (évek)

-van min.2 éves konyhai munkatapasztalata

-vendéglátós iskolát végezett -szorgalmas és megbízható, tiszta és rendszerető

-ápolt külsővel rendelkezik

Jelentkezni a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

csorba.zsuzsi@elevenpark.hu

info@elevenpark.hu

elevenpark pizsama-party JátszóParty elevenpark játszóház blog move your team kids klub - együtt értetek teo berki

Partnereink:

rauch PIATNIK t-com dm ikea picurradio burger king sixt gyereksziget Metro Gyermekmentő SOS Gyermekfalu